Social Icons

środa, 21 września 2016

Quillingowe grzybki
Hej, nie wiem jak u Was ale u mnie jesień widać gdzie się tylko nie spojrzy. A skoro jesień to typowych jesiennych akcentów na stole też nie może zabraknąć, dlatego ja mam pomysł na grzybki w polanie. Do ich wykonania będziemy potrzebowali
-Igły do quillingu
-Pasków papieru kolor jasno żółty, dwa odcienie zielonego , brązowy, biały, czerwony
-Paska o szerokości 3cm
-Oraz kleju
Krok 1
Bierzemy oba kolory zielonych pasków i zwijamy w kółko sklejamy ze sobą przeplatając raz jasną trawę jaz ciemną aby był to bardziej efekt 3d bierzemy pasek papieru nacinamy i tworzymy wysoką trawę, którą przyklejamy do wcześniej zrobionej podstawy. 

Krok 2
Teraz zabierzemy się za grzyby czyli zwijamy około 14 brązowych pasków papieru i wypuklamy tworząc kapelusz grzyba nóżkę robimy w ten sam sposób tylko wypuklamy bardziej na kształt stożka i kleimy całość ja zrobiłam takie dwa grzybki.

Krok 3
Teraz pozostało dorobić tylko ostatnie elementy, zaczniemy od kwiatka bierzemy czerwony pasek papieru i zwijamy tworząc kółko potrzebujemy takich siedem po czym sklejamy je ze sobą. A na koniec jeszcze ślimak zwijamy 6 pasków jasno żółtego koloru do tego przyklejamy jeszcze jeden tak aby stworzyć głowę i nasza ozdoba jest gotowa:)

16 komentarzy:

 1. Rzeczywiście, już pora na grzybki, a Twoje są urocze. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny obrazek tworzą te grzybki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne Ci wyszły, ale chyba nie są jadalne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna leśna polana z prawdziwkami. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za chęć udziału w mojej wymiance. Proszę jeszcze o przesłanie na emaila aanecialol@gmail.com adresu wysyłki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow rewelacyjnie to wyglada, qyilling w ogóle jest mi obcy, juz na kartkach podziwiam w w takiej formie szczegolnie! Brawa!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Grzybki są ekstra :** Bardzo mi się praca podoba :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Grzybki są ekstra :** Bardzo mi się praca podoba :*

  OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates