Social Icons

środa, 15 lipca 2015

Fotel przybornik
Hej, witam Was w pierwszy od 4 dni w miarę ciepły dzień, ta deszczowa pogoda tam dała się we znaki, że popadłam w kompletną nudę  i jedyne na co miałam ochotę to zasiąść z kubkiem gorącej kawy lub herbaty przed telewizorem i przeleżeć tak cały dzień. Jednak szybko się opamiętałam i mimo nie sprzyjającej pogody stworzyłam fotel przybornik. Do jego wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Nożyczek
Pudełka np. po kawie zbożowej lub herbacie ważne aby otwierało się do góry
-Tektury
-Płótna
Papieru do pakowania prezentów
-Waty kosmetycznej
-Igły
-Nitki
Krok 1
Bierzemy pudełko po kawie i obklejamy papierem do prezentów, następnie z tektury wycinamy prostokąt taki aby był o 1 lub 2 cm wyższy od boku pudełka. Robimy takie dwa i obklejamy to będą boki naszego fotela, oparcie robimy w ten sam sposób tylko zamiast 2 cm to wysokość powiększamy o jakieś 4,5 cm.
Krok 2 
Teraz zrobimy poduszkę na fotelu aby można było wbić np; szpilki, czyli wycinamy dwa kwadraty trochę większe od pudełka (ponieważ kiedy będziemy zszywać obie części to poduszka nam się troszkę zmniejszy) przekręcamy je na lewą stronę i zszywamy ze sobą trzy boki przekręcamy na prawą stronę wypychamy watą i zaszywamy czwarty bok, przyklejamy do fotela i nasz przybornik jest gotowy.
 Na koniec chciałam serdecznie podziękować wszystkim moim obserwatorom  oraz tym, którzy do mnie wpadają i komentują. Bardzo Wam za to dziękuję:)


7 komentarzy:

 
 
Blogger Templates