niedziela, 27 grudnia 2015

Śnieżna bransoletka
Hej, tyle przygotowań a tu już po świętach według mnie święta powinny trwać przynajmniej cały tydzień aby prawdziwie poczuć magię świąt. A tutaj człowiek się tyle napracuję i nawet się nie obejrzy a już po świętach, przynajmniej tyle dobrze, że jeszcze mamy sylwester to kolejny wolny dzień do świętowania. Wiele z Was zapewne idzię świetować rozpoczęcie nowego roku w klubach czy nawet na balu, lecz nie ważne gdzie się wybieramy i tak trzeba ładnie wyglądać i dlatego mam dla Was szybki i prosty kursik na białą bransoletkę. Do jej wykonania będziemy potrzebowali:
-Białych koralików
-Dwóch łapaczek
- Żyłki
-Dwóch zacisków
-Karabińczyka
-Dwóch kółeczek montażowych
-Oraz łańcuszka
Wszystkie te produkty kupicie w pasmateriach lub w sklepach internetowych z produktami do biżuterii.
Krok 1
Bierzemy żyłkę i ucinamy dwa kawałki ważne aby były one dwa razy dłuższe niż obwód naszej ręki, związujemy oba kawałki na supełek i aby się nie rozwiązał nakładamy zacisk ściskamy i supełek chowamy do łapaczki. Następnie do łapaczki mocujemy kółeczko montażowe oraz karabińczyk i jedna strona bransoletki jest gotowa.
krok 2
Teraz będziemy nakładać koraliki, czyli bierzemy białą perełkę i nawlekamy na jedną żyłkę i drugi koralik na drugą żyłkę i tak naprzemiennie ,aż długość bransoletki wyda nam się odpowiednia. Aby zakończyć bransoletkę na żyłkę najpierw nakładamy karabińczyk robimy supełek z żyłki i nakładamy zacisk, ściskamy. Dajemy kółeczko montażowe oraz łańcuszek w razie gdy bransoletka okaże się za mała będziemy mogli bez trudu ją przedłużyć i w ten sposób jest gotowa:)Zapomniałam wcześniej dodać, że tydzień temu dotarła do mnie jeszcze jedna paczka w wymiance urodzinowej, jeśli jesteście ciekawi co dostałam zapraszam Was do tamtego urodzinowego postu:)

8 komentarze:

Anielique pisze...

Bardzo efektowna bransoletka, cudnie wygląda :)

hagart Agnieszka pisze...

No właśnie! z tymi świętami to jest zupełne poprzewracane bo przygotowania trwają tydzień albo dwa, człowiek się urobi, a potem moment i do pracy trzeba wracać :-(

Anulek pisze...

Oby rok 2016 był dla Was szczęśliwy, każdy dzień przynosił dobre wiadomości a słońce świeciło wysoko na niebie.
Kreatywności i twórczości w roku 2016 życzy Anulek

Anielique pisze...

Życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu na co dzień, pogody ducha, spełnienia marzeń, aby nadchodzący rok spełnił Twoje oczekiwania. Wszystkiego dobrego!

Olenkaja pisze...

Piękna :) wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :) zdrowia i nieustającej twórczej weny :)

"Szalka" - Agnieszka pisze...

Śliczna!!!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :0)

by Sylwia. pisze...

Wspaniała jest. Pozdrawiam cieplutko

Małgorzata Zoltek pisze...

Śliczna!

Prześlij komentarz