środa, 27 kwietnia 2016

Patyczkowy obraz
Hej, Witam Was w to bardzo wietrzne południe, tak strasznie wieje, że aż nie chce się wychodzić na dwór tylko owinąć się ciepłym kocem i przesiedzieć cały dzień. Ale przynajmniej tyle dobrze, że nie pada :) Dzisiaj mam prosty sposób jak wykonać ładny obrazek do jego wykonania będziemy potrzebowali
;Okrągłych patyczków po lodach
-Kartki papieru
-Igły do quillingu
-Pasków papieru kolor biały, niebieski,  czerwony oraz zielony
-Kleju
-Nożyczek

Krok 1
Bierzemy osiem patyczków i sklejamy ze sobą po dwa następnie łączymy tak przygotowane patyczki w kształt kwadratu a z drugiej strony przyklejamy kartkę papieru aby zrobić tło, nadmiar oczywiście odcinamy:). Następnie robimy kwiatka, czyli zwijamy około dziesięciu białych pasków i sklejamy to będzie podstawa kwiatu, później kleimy ze sobą po dwa czerwone i niebieskie paski zwijamy sklejamy i tworzymy wrzecionko, robimy ich dziewięć i przyklejamy do białej podstawy.
Następnie znowu robimy płatki ale tym razem sześć. Z jednego niebieskiego paska robimy środek kwiatka przyklejamy całość na środku większego kwiata i w ten sposób kwiatek jest gotowy.

Krok 2
Teraz bierzemy zielony pasek wypukłamy go a do jego środka wklejamy też delikatnie wypchnięty pączek zrobiony z jednego niebieskiego i czerwonego paska. Na koniec tylko dorabiamy listki z zielonego papieru, czyli zwijamy pasek papieru sklejamy i tworzymy wrzecionko. dorabiamy jeszcze jeden pasek aby stykał się z pączkiem i nasz obraz jest gotowy:)
Przypominam, że za tydzień organizuję candy wiec już dzisiaj serdecznie zapraszam :)

9 komentarze:

mikaglo 3d pisze...

Obrazek genialny, dzięki za kurs, na pewno się przyda :)

Świat według Basi pisze...

fajny

Renata Pawlicka pisze...

Bardzo fajny obrazek :-)

Wiga pisze...

Obrazek wyszedł super.

Klara D. pisze...

Świetny obrazek

Olenkaja pisze...

Piekna całość

Bogusława Matusiak pisze...

Super obrazek! Ja niestety tej techniki jeszcze nie próbowałam ale mam nadzieję, że może kiedyś...:)

Madzia pisze...

Bardzo fajny obrazek powstał!

Dobranocne Twory pisze...

Piękny obrazek :)

Prześlij komentarz