Social Icons

środa, 27 kwietnia 2016

Patyczkowy obraz
Hej, Witam Was w to bardzo wietrzne południe, tak strasznie wieje, że aż nie chce się wychodzić na dwór tylko owinąć się ciepłym kocem i przesiedzieć cały dzień. Ale przynajmniej tyle dobrze, że nie pada :) Dzisiaj mam prosty sposób jak wykonać ładny obrazek do jego wykonania będziemy potrzebowali
;Okrągłych patyczków po lodach
-Kartki papieru
-Igły do quillingu
-Pasków papieru kolor biały, niebieski,  czerwony oraz zielony
-Kleju
-Nożyczek

Krok 1
Bierzemy osiem patyczków i sklejamy ze sobą po dwa następnie łączymy tak przygotowane patyczki w kształt kwadratu a z drugiej strony przyklejamy kartkę papieru aby zrobić tło, nadmiar oczywiście odcinamy:). Następnie robimy kwiatka, czyli zwijamy około dziesięciu białych pasków i sklejamy to będzie podstawa kwiatu, później kleimy ze sobą po dwa czerwone i niebieskie paski zwijamy sklejamy i tworzymy wrzecionko, robimy ich dziewięć i przyklejamy do białej podstawy.
Następnie znowu robimy płatki ale tym razem sześć. Z jednego niebieskiego paska robimy środek kwiatka przyklejamy całość na środku większego kwiata i w ten sposób kwiatek jest gotowy.

Krok 2
Teraz bierzemy zielony pasek wypukłamy go a do jego środka wklejamy też delikatnie wypchnięty pączek zrobiony z jednego niebieskiego i czerwonego paska. Na koniec tylko dorabiamy listki z zielonego papieru, czyli zwijamy pasek papieru sklejamy i tworzymy wrzecionko. dorabiamy jeszcze jeden pasek aby stykał się z pączkiem i nasz obraz jest gotowy:)
Przypominam, że za tydzień organizuję candy wiec już dzisiaj serdecznie zapraszam :)

9 komentarzy:

 
 
Blogger Templates