Social Icons

piątek, 7 czerwca 2019

Candy - wyniki

Hej, pora, żeby ogłosić wyniki mojego rocznicowego candy. Lecz najpierw jeszcze raz pragnę Wam bardzo podziękować za Wasze odwiedziny na moim blogu, za komentarze, i za wszystkie cudowne wymianki, bardzo Wam dziękuję :)

Na początku miałam przyznać tylko jedną nagrodę w moim candy ale po długim namyślę stwierdziłam, że skoro to są 5 urodziny wiec w pewnym sensie okrągłe a przynajmniej jak dla mnie :) Więc przyznam jedną nagrodę główną i dwie pocieszenia :)

Losowanie odbyło się metodą tradycyjną, wszystkie zgłoszenie napisałam na kartce, pocięłam poskładałam i wrzuciłam do koszyczka.

Nagrodę główną wygrywa:Nagrody pocieszenia wygrywają:

oraz Ewa J

Serdecznie gratuluję wygranym a pozostałym uczestnikom dziękuję za zgłoszenie się do zabawy. 

Ponieważ czytając Wasze komentarze pod ostatnią szkatułką widzę, że przypadła Wam do gustu co mnie bardzo cieszy i dziękuję, więc możliwe ze w niedługim czasie ogłoszę candy lub wymiankę gdzie nagrodą główną będzie własnie ta szkatułka :)  

11 komentarzy:

 1. Gratulacje dla dziewczyn.:) Pozdrawiam Bożenko i dziękuje za zabawę.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla dziewczyn :) Dzięki za fajną zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla dziewczyn!
  A dla Ciebie następnych owocnych lat w prowadzeniu bloga ,mnóstwo weny twórczej i radości że swej twórczości:)
  Pozdrawiam Bożenko 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wierzę własnym oczom, że to właśnie mnie dopisało szczęście! Moja radość jest ogromna! Bardzo, bardzo dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiero dziś dotarłam do Ciebie Bożenko i widzę, że los się do mnie uśmiechnął :))) Bardzo się cieszę, pocieszajka też fajna sprawa! Napiszę na @.
  Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranym dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję. To była dla mnie ogromna niespodzianka. Paczuszka już dotarła i muszę przyznać, że bogata, jak na nagrodę pocieszenia ☺, niteczki, przydasie, coś słodkiego. Dziękuję raz jeszcze i ślę pozdrowienia .

  OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates