Social Icons

wtorek, 26 maja 2015

Serce 3D na dzień Matki
Hej, dzisiaj przypada święto o którym żadne dziecko nie powinno zapomnieć a mianowicie Dzień Matki z okazji tego życzę, wszystkim mamą zdrowia, szczęścia i pociechy z własnych dzieci. A dzieciom życzę aby nie zapomniały o swoich mamach bo nawet zwykłe słowo "Kocham" może bardzo uszczęśliwić.  Ja dzisiaj mam dla Was łatwy kursik na serce 3D, które można wykorzystać jako prezent. Do jego wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Nożyczek
-Styropianu
-Bibuły
-Papieru w kolorze zielonym, białym, różowym, fioletowym i czerwonym
-Pisaka
Krok 1
Bierzemy styropian i wycinamy kształt serca, następnie środek serca też wycinamy na szerokość około 3 cm. Potem bierzemy brązową bibułę i obklejamy całe serce(ja wybrałam taki kolor bo ładnie będzie się kontrastował z kwiatami). 
 Krok 2
Na białej kartce papieru piszemy wyraz jaki chcemy umieścić na sercu i przyklejamy. Teraz zrobimy kwiatki bierzemy fioletowy papier rozcinamy tak jak w przypadku stokrotki, zwijamy i sklejamy na końcu, następnie robimy płatki bierzemy różowy papier rysujemy na nim kształt taki jak na rysunku poniżej i przyklejamy wokół wcześniej zrobionego środka. Na różowe płatki  przyklejamy rząd czerwonych płatków ale trochę większych. Aby zrobić listki wycinamy z zielonego papieru łezkę nacinamy z obu stron i przyklejamy(Ja zrobiłam trzy takie kwiatki). Kiedy mamy wszystko już zrobione przyklejamy do serca i nasz prezent jest gotowy:)

3 komentarze:

 1. Super kursik :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję serdecznie za miły komentarz a tu super serducho

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł z tym serduszkiem.
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates