Social Icons

czwartek, 14 maja 2015

Ślubna kartka szafa
Hej, witam Was w bardzo deszczowy i pochmurny dzień mam nadzieję, że u Was słoneczko pięknie świeci i zachęca do twórczej pracy i spacerów:) Jak wszyscy dobrze wiemy maj to piękny miesiąc, głównie wtedy odbywają się komunie i śluby dlatego ja mam dla Was prosty kurs na kartkę szafę z okazji ślubu. Do jej wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Nożyczek
-Kartki papieru kolor pomarańczowy, brązowy, czarny,zielony, niebieski i biały
-Igłę do quillingu
-Paski papieru kolor czerwony
-Długopis
-Tekturę

krok 1 
Bierzemy kartkę papieru i rysujemy kształt taki jak na rysunku poniżej, wycinamy i zginamy oba boki do środka dotąd gdzie zaczynają się nóżki szafy.(widać to na rysunku)
Krok 2
Z tektury wycinamy kształt małych wieszaków na ubrania i przyklejamy na środkowej części z prawej i lewej strony.  Z zielonego papieru wycinamy dwa owalne kształty delikatnie nacinamy z obu stron i przyklejamy na lewym boku, następnie zwijamy 6 pasków czerwonego papieru kleimy ze sobą na kształt kwiatka i przyklejamy miedzy listkami. Następnie z czarnego papieru wycinamy kształt ubrania czyli garnitur i spodnie, potem z białego papieru wycinamy trójkąt przyklejamy na środku garnituru a z reszty czarnego papieru wycinamy kształt muchy i przyklejamy na białym tle. Na środku aby oddzielić górę od doby doklejamy niebieski pasek i przyklejamy całą sylwetkę na wieszak z lewej strony.  Aby zrobić suknie panny młodej z białego papieru wycinamy tylko górną część sukienki, żeby zrobić dolną część z białego papiery wycinamy kształt łezki nacinamy wokoło i przyklejamy jeden pod drugim tym sposobem uzyskamy efekt jakby sukienka była zrobiona z piór. Na środku także dodajemy niebieski pasek by sukienka pasowała do garnituru.
Krok 3
Na końcu zostało nam tylko ozdobić przednią część szafy, czyli z pomarańczowego papieru wycinamy jakiś wymyślny kształt i przyklejamy. Potem przyklejamy dwa brązowe paski na krzyż i nasza kartka jest gotowa:) 
Na końcu chciałam jeszcze podziękować wszystkim tym, którzy do mnie zaglądają pozostawiają miłe słowa i dołączają do moich kręgów, serdecznie Wam za to dziękuję bo to naprawdę mobilizuję do dalszego tworzenia:)

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny kursik :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny tutorial, napewno skorzystam. A w wolnej chwili zapraszam do nas na candy www.scrapbookingowerobotki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł i wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. swietny kursik szafa bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates