Zegar z blaszki
Hej jako, że zajęłam 3 miejsce w wyzwaniu czekoladowym na blogu Diy to w ramach inspiracji do kolejnego wyzwania o tematyce recykling zrobiłam zegar ze starej blaszki do pieczenia. Dawniej był to spód od wyciąganie tortownicy a dzisiaj służy mi jako funkcjonalna ozdoba w kuchni. Dziewczyna z bloga bardzo dziękuję, że mogłam się tam pokazać z moją inspiracją a Was serdecznie zapraszam do brania udziału w zabawach to świetna sprawa :-)



















