Social Icons

wtorek, 23 czerwca 2026

 Zegar z blaszki 

Hej jako, że zajęłam 3 miejsce w wyzwaniu czekoladowym na blogu Diy to w ramach inspiracji do kolejnego wyzwania o tematyce recykling zrobiłam zegar ze starej blaszki do pieczenia. Dawniej był to spód od wyciąganie tortownicy a dzisiaj służy mi jako funkcjonalna ozdoba w kuchni. Dziewczyna z bloga bardzo dziękuję, że mogłam się tam pokazać z moją inspiracją a Was serdecznie zapraszam do brania udziału w zabawach to świetna sprawa :-) 



piątek, 5 czerwca 2026

Zapraszam na Candy 

Hej miesiąc temu minął kolejny rok odkąd mam bloga i mimo, że ja sama już jakoś rzadziej odwiedzam inne blogi i z tego co widzę nie tylko ja jakoś mam mniej czasu na odwiedzania innych blogowych osób. To i tak zapraszam może znajdzie się jednak ktoś chętny, żeby razem ze mną świętować kolejny rok blogowania. Zasady:
-wystarczy napisać komentarz o treści zgłaszam się 
-wysyłka na terenie Polski 

(Grafika pochodzi z Google)

 
 
Blogger Templates