Social Icons

czwartek, 20 listopada 2014

Pierścień na serwetki quilling
Hej, zanim zacznę dodawać posty o tematyce świątecznej dzisiaj pokaże Wam jeszcze jak zrobić pierścień na serwetkę quilling w kształcie sówki. Do jej wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Igły do quillingu
-Nożyczek
-Pasków papieru o kolorze brązowym, czarnym i białym
-wstążki w obojętnie jakim kolorze 
-Grubszej tekturki 
-Oraz serwetek
Krok 1
Bierzemy czarny pasek papieru zwijamy doklejamy do tego dwa białe paski papieru i owijamy jednym paskiem brązowym to będzie oko sówki robimy takie dwa potem zwijamy połowę czarnego paska i doklejamy do oka jako ucho i też robimy dwa. Następnie zwijamy połowę czarnego paska, tworzymy łezkę i przyklejamy między oczami. Następnie zwijamy czarny pasek papieru tworzymy łezkę robimy takie dwie na skrzydełka, aby zrobić nóżki dla sowy zwijamy brązowy pasek papieru i obklejamy czarnym paskiem i też robimy dwa. Teraz bierzemy 14 pasków brązowego papieru zwijamy i doklejamy dwa czarne paski. Doklejamy wszystkie części do siebie i nasza sówka jest gotowa.Krok 2 
Tniemy tekturkę na szerokość 3cm formujemy walec i sklejamy na końcach owijamy wstążką i  przyklejamy sówkę. Do środka naszego pierścienia wkładamy serwetki i nasz pierścień jest gotowy. Oceńcie czy wam się podoba :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
 
Blogger Templates