Social Icons

sobota, 27 lutego 2016

Serduszkowa dekoracja
Hej, co prawda na większości blogów już królują ozdoby wielkanocne ale tak jak pisała Wam w poprzednim poście z powodu braku elementów do wykończenia, ozdobę walentynkową pokazuję teraz ale już kolejny post poświecę na Wielkanoc:) A do wykonania sercowej dekoracji będziemy potrzebowali:
Styropianowych serc w trzech rozmiarach
-Tasiemki w kwiatki
-Drucika
-Farby( ja wybrałam kolor różowy)
-Łańcuszka
-Szpilek
-Wstążki
Krok 1
Bierzemy serca i malujemy je na wybrany kolor aby było lepiej malować serca warto nabić na patyk do szaszłyków. Następnie kiedy serca wyschną wbijamy u góry i dołu drucik i na jego końcu robimy pętelkę. Następnie łączymy wszystkie serca za pomocą łańcuszka ja wybrałam tak aby największe serce było na samej górze ale to już zależy od Waszych pomysłów. Potem aby dodać uroku sercom ze zwykłej czerwonej wstążki robię kokardki i przywiązuję. Aby całkowicie wykończyć pracę tasiemkę w kwiatki rozcinam na pojedyncze elementy i za pomocą szpilek dekoruję nimi serca i ozdoba gotowa. 

Jakiś czas temu na blogu http://miskoweprace.blogspot.com/  udało mi się złapać licznik oto co dostałam w nagrodę, za którą serdecznie dziękuję:)9 komentarzy:

 
 
Blogger Templates