Social Icons

niedziela, 4 stycznia 2015

Zimowy świecznik
Hej, jest to mój pierwszy post w tym roku nie wiem jak wam ale mi 2014 r zleciał bardzo szybko oby i ten nasz nowy 2015 tez minął bez żadnych problemów i w miłej atmosferze aby każdy dzień dostarczał Wan nowych i ciekawych przygód tego życzę i sobie i Wam, ale do rzeczy. Dzisiaj mam dla Wa pomysł na zrobienie świecznika quilling. Do jego wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Pasków papieru kolor niebieski i biały
-Igły do quillingu
-Oraz świeczki
Krok 1
Bierzemy około 30 pasków niebieskiego koloru i zwijamy to będzie podstawa na naszą świeczkę należy pamiętać aby zwinięte paseczki zajmowały więcej miejsca niż świeczka. Następnie z jasno niebieskiego koloru zwijamy 10 łezek i przyklejamy wokół świeczki w ten sposób powstanie nam obwódka jak na zdjęciu poniżej.

Krok 2 
Następnie z połowę paska sklejamy ze sobą na końcu i delikatnie zginamy po obu stronach robimy, takich pięć. Jeden pasek papieru zwijamy kleimy na końcu i doklejamy wokół nasze wcześniej zrobione wrzecionka. Następnie zwijamy 20 białych pasków kleimy na końcu lekko zginamy z jednej strony tworząc delikatną łezkę. Do tej łezki doklejamy różnej długości niebieskie paski i zginamy na środku. Takim elementem wypełniamy każdy płatek. Między tymi płatkami zwijamy 4 paski niebieskiego papieru i zginamy na kształt wrzecionka. Ich tez będziemy potrzebowali pięć.


Krok 3
Wcześniej zrobioną podstawę pod świeczkę doklejamy do naszego kwiatka i świecznik jest gotowy oceńcie czy Wam się podoba:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
 
Blogger Templates