Social Icons

wtorek, 24 lutego 2015

Quillingowy miś 3D
Hej,za oknem już nie ma nic śniegu, słoneczko coraz ładniej grzeje i podobne niedźwiedzie już się pobudziły ze swojego zimowego snu bo jest im za ciepło i wcale się nie dziwie bo nie zdarza się zbyt często aby pod koniec lutego temperatura wynosiła 10 stopnia na plusie. Dlatego z tej własnie okazji mam dla Was dość łatwy kursiki na zrobienie misia 3D, który idealnie nadaje się na prezent lub na dość ciekawą dekorację pokoju. Do jego wykonania będziemy potrzebowali
-Patyczków po lodach
-Kleju
-Nożyczek
-Pasków papieru kolor zielony, brązowy, żółty
krok 1
Bierzemy kilka patyczków po lodach i podklejamy je pod spodem dwoma patyczkami tworząc coś na wzór tratwy. Bierzemy 10 pasków brązowego papieru kleimy je ze sobą i do tego doklejamy 6 żółtych  pasków, następnie nacinamy wzdłuż szerokości i zwijamy klejąc na końcu, następnie zwijamy 16 brązowych pasków tez nacinamy i obie części sklejamy ze sobą płaską stroną to będzie brzuszek naszego misia. Następnie bierzemy 10 pasków brązowego papieru tniemy wzdłuż, zwijamy i kleimy na końcu musimy zrobić dwie takie części, które też sklejamy ze sobą tworząc głowę. Następnie zwijamy po jednym pasku papieru tworząc łapki a żeby zrobić nóżki zwijamy jeden żółty i brązowy pasek oczywiście tak jak w przypadku łapek i innych części ciała nacinamy wzdłuż szerokości zwijamy i kleimy na końcu. Aby zrobić uszy zwijamy ze sobą pół żółtego paska i cały brązowy pasek ale ich już nie nacinamy, a żeby zrobić oczy i nosek  zwijamy po pół paska żółtego papieru. Kiedy mamy wszystkie części już zrobione kleimy ze sobą tworząc misia.

Krok 2
Bierzemy kilka patyczków po lodach i podklejamy je pod spodem dwoma patyczkami tworząc coś na wzór tratwy. Następnie zwijamy kilka pasków zielonego koloru, które nacinamy tworząc krzew, później zwijamy po jednym pasku żółtego papieru tez nacinamy i  zwijamy tworząc kwiatek robimy takie cztery. Aby zrobić liście do kwiatka zwijamy po jednym pasku zielonego papieru i tworzymy wrzecionko. Następnie wszystkie elementy przyklejamy na patyczkową tratwę i nasz misio jest gotowy:)


5 komentarzy:

 1. Odwiedzawłam już Twój blog. Miś jest uroczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie do tej techniki jakoś nie ciągnie ale chętnie podziwiam prace innych :).

  Misiek już bardzo wiosenny :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny misiek, podziwiam za cierpliwość ;)
  Dziękuję za komentarz u mnie i zapraszam cześciej :)

  OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates