Social Icons

poniedziałek, 9 lutego 2015

Word Book Walentynkowy
Hej, już za pięć dni święto zakochanych czyli walentynki wielu z Was zapewne wybiera się na romantyczną kolację inni zostają w domu ale nie ważne gdzie by się nie poszło zawsze największym problemem jest prezent ale co jeśli nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy na jakieś drogocenną biżuterię albo bilet na mecz jakiegoś znanego klubu, który panowie bardzo często oglądają? Dlatego mam dla Was pomysł, który jest idealny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny-Word book na wspólne zdjęcia. Do jego wykonania będziemy potrzebowali:
-Kleju
-Nożyczek
--Cienkich ale w miarę sztywnych tekturek
-Różnego rodzaju kolorowych papierów
-Oraz wstążeczki
Krok 1
Bierzemy cztery tekturki i na końcu każdej z nich piszemy jedną literkę naszego wyrazu w moim przypadku będzie to napis LOVE. Ważne jest aby każda kolejna tekturka była o kilka centymetrów dłuższa od poprzedniej.Kiedy napisaliśmy nasz wyraz wycinamy tak jak na zdjęciu
Krok 2
Następnie kiedy wszystko mamy powycinane obklejamy z jednej i drugiej strony literki tak jak mamy je narysowane oczywiście dobieramy kolory według upodobania ale ładnie będzie jeśli napis zrobicie w jednym lub najwyżej w dwóch kolorach aby się ładnie wyróżniał.

Krok 3
 Kiedy już obkleimy literki możemy okleić resztę naszej kartki oczywiście z obu stron. Później kiedy wszystko już mamy gotowe wycinamy jeszcze jeden kwadrat krótszy od pierwszej kartki z literką, doklejamy na nim serduszka a następnie złączamy wszystko ze sobą, robimy dziurki i przewiązujemy wstążką, możemy naszego word booka zapełnić zdjęciami zanim wręczymy go drugiej osobie albo dać pusty a wypełnić go dopiero zdjęciami, które zrobicie tutaj oczywiście pomysł zależy od Was. Oceńcie czy wam się podoba:)

1 komentarz:

  1. fajny pomysł tak przy okazji dziękuję za udział w moim candy :) zapraszam wkrótce po wyniki :) Ola

    OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates