Social Icons

wtorek, 27 października 2015

Rurkowe pudełko
Hej, wiele razy próbowałam robić koszyki z papierowej wikliny lecz jakoś nie mam do tego drygu, dlatego zaprezentuje Wam prostsze rozwiązanie, oczywiście efekt już nie będzie taki sam ale jak dla mnie tak tez jest fajnie. Do wykonania pudełka będziemy potrzebowali:
-Plastikowego pudełka
-Kleju
-Nożyczek
-Farby kolory obojętne
-Gazet
-Wykałaczki do szaszłyków
-Igły do quillingu
-Pasków papieru kolor żółty i niebieski
Krok 1
Bierzemy pudełeczko i w środku malejemy np. na biało. Następnie gazetę tniemy na paski zwijamy na wykałaczce do szaszłyków i na końcu kleimy aby nasz rurka się nie rozkręciła. Później przycinamy rurki na odpowiednią długość, przyklejamy do pudełka i kiedy obklejamy całe pudełko malujemy na ulubiony kolor.
Krok 2
 Ja zrobiłam dwa pudełka jedno różowe a drugie brązowe przy brązowym dorobiłam jeszcze kwiatka, czyli zwijamy pomarańczowy pasek papieru i skleimy to będzie środek naszego kwiatka, następnie dorabiamy jeszcze pięć płatków i przyklejamy wokół środka. Z niebieskim kolorem robimy tak samo tylko ,że z jednej strony kółeczko spłaszczamy aby powstała nam łezka ich tez robimy pięć i doklejamy do kwiatka.

7 komentarzy:

  1. Takiego jeszcze nie widziałam;) fajny opis;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł na ozdobienie pudełeczka.
    Żeby środek pudełeczka był bez maziajów, proponuję użyć gąbki :) może być zwykła do naczyń. Wycinasz kawałek, maczasz w farbie i przykładasz/ tapujesz raz koło razu :) Buziaki :*

    OdpowiedzUsuń

 
 
Blogger Templates